Lokal handlowy ze szklaną witryną przy ulicy w centrum Starego Miasta

 Lokal handlowy ze szklaną witryną przy ulicy w centrum Starego Miasta o powierzchni 99 m2. Położony na parterze w apartamentowcu wykończonym w wysokim standardzie z 2006 roku, dodatkowo w cenie garaż w budynku z bramą na pilota.

Lokal jest wynajęty i dochodowy, idealny na cele handlowe, usługowe: duża sala ekspozycyjna, łazienka, WC, zaplecze,
Powyżej w budynku są apartamenty.
Budynek posiada recepcję, monitoring, winda, taras.
Ogrzewanie i ciepłą wodę zapewnia kotłownia zlokalizowana w budynku.

Aktualnie wynajęty za:
1. Opłata eksploatacyjna 1040 zł. netto +VAT
2. Czynsz 3120 zł. netto plus VAT.

SPECYFIKACJA”:

2. Podłoga
Podłoga w Lokalu została wykończona panelami podłogowymi wysokiej jakości tj Laminate Flooring Eegger (Florline 32 Universal), w toalecie podłoga wyłożona jest płytkami ceramicznymi.
3. Ściany i sufity
Ściany i sufity w Lokalu są pomalowane na biało, zamontowany został sufit podwieszany z oświetleniem różnego typu w przedniej części lokalu (lampy wiszące i lampy wpuszczane w sufit). Ściany w toalecie częściowo wyłożone płytkami ceramicznymi.
4. Ogrzewanie
Ogrzewanie zapewnione jest z kotłowni gazowej znajdującej się w budynku. W Lokalu zamontowany jest komplet grzejników CO z głowicami termostatycznymi.
5. Wentylacja
Lokal posiada instalację wentylacji mechanicznej wywiewnej zrealizowaną na potrzeby dotychczasowego najemcy.
6. Instalacja elektryczna
W Lokalu znajduje się tablica rozdzielcza z mocą przyłączeniową 17 kW; do której doprowadzona jest instalacja elektryczna. W Lokalu została rozprowadzona instalacja elektryczna na potrzeby dotychczasowego najemcy.
7. Instalacja wodno – kanalizacyjna
W Lokalu znajduje się 1 pion kanalizacyjny. Do Lokalu doprowadzona jest woda bieżąca dwiema rurami o przekroju Ø15 i Ø25. Ciepła woda zapewniona jest z boilera elektrycznego znajdującego się w Lokalu. W Lokalu została rozprowadzona instalacja wodno-kanalizacyjna na potrzeby dotychczasowego najemcy.
8. Klimatyzacja
W dwóch wydzielonych pomieszczeniach zainstalowane są jednostki klimatyzacyjne. Jednostka zewnętrzna znajduje się na powierzchni garażu w budynku.
9. Witryna
W Lokalu zainstalowano przeszkloną witrynę. Zastosowano okna z szybami zespolonymi oraz ramy stalowe, lakierowane proszkowo.
10. Telekomunikacja i internet.
Dotychczasowy najemca Lokalu zapewnił przyłączenie telekomunikacyjne i internetowe. Ze względu na specyfikę tego typu usług najemca zapewnia je we własnym zakresie.

Inne

Adres
Stare Miasto 
Cena
PLN 972.000 
Liczba Pokoi
Łazienka
 
Metraż
99